İstanbul'un Bakırköy ilçesine mi taşınacaksınız? Veya Bakırköy'den başka bir yere mi taşınacaksınız? Eşyalarınızın paketlenip, yüklenip, taşınması için nakliye firmasına mı ihtiyacınız var? Yiğit Trans taşımacılık size "Bakırköy evden eve nakliyat" konusunda hizmete hazırdır.

Nakliye talebiniz Yiğit Trans Nakliyat'a ulaştıktan sonra sizin belirlediğiniz gün ve saatte ziyaret ederek taşınacak eşyanın miktarı, taşıma için gerekli personel sayısı, eşyaların hassasiyetine göre gerekli ambalaj malzemesi miktarı yerinde tesbit edilir. Bu işlem ücretsizdir. Taşıma şeklimiz ve ücreti ile ilgili anlaşma sağlandıktan sonra uygun bir taşıma günü tesbit edilir.

Aile Taşınma Hazırlıkları

Bardak, tabak, vazo, porselen vs. gibi kırılacak eşyalar hava balonlu naylonlarla sarılır. Tüm mobilyalar battaniye ve iplerle paketlenir. Antika mobilyalar ve tamamı masif mobilya takımları gibi daha hassas mobilyalar önce battaniye daha sonra kartonla paketlenenir. Koltuk ve yatak gibi kumaş mobilyalar tozlanmaması için battaniyeden önce film naylonla sarılır. Montaj - demontaj gerektiren mobilyaların demontajı ve yeni evdeki montaj işlemleri ( gömme dolap ve banyo dolabı gibi matkap kullanımı sonucu duvara montajlanması gerekenler hariç) tarafımızdan yapılır. Hassas elektronik eşyalar (LCD TV, müzik seti, vs.) battaniyelerle sarılarak karton koliler içine konur.

Koli
Askılı Koli
Koli

Askılı olan giyim eşyalarını portatif gardroplar getirerek içine asılır, dolayısıyla ütüsü bozulmadan taşınır. Buzdolabı çamaşır makinesi, kurutma makinesi, fırın gibi beyaz eşyaları karton ve iplerle paketleyip ambalajlı şekilde merdivenden indirip araca yüklenir. Askılı olmayan giysi, örtü, çarşaf vb gibi ev tekstili ürünleri tek kullanımlık taşıma torbalarına yerleştirilir ve yeni evde bu poşetleri açmadan müşteriye bırakılır. Tablo ve mermerler battaniye ve kartonlarla sarılarak paketlenerek taşınır.

Aile Taşınma Hazırlıkları
Aile Taşınma Hazırlıkları
Aile Taşınma Hazırlıkları

Evden eve taşıma esnasında eşyalarda herhangi bir fiziki hasar (vuruk, çarpık vb.) meydana gelmesi halinde sigorta eksperi hasar gören eşyayı inceleyip hasar tespiti yapar ve ödeme sigorta şirketi tarafından gerçekleştirilir.

Elektronik eşyalarda fiziki hasar meydana gelmesi halinde sigorta tarafından tazmin edilmekte; fiziki hasar olmadığı halde aletin yeni adresinde çalışmaması halinde tazmin edilmemektedir.

Müşterinin kendi sardığı veya talebi üzerine kendisine verdiğimiz paketlerden hasarlı eşya çıkması halinde sorumluluk müşteriye aittir.

Paketleme
Paketleme
Paketleme