İstanbul'un Beşiktaş ilçesine mi ofis mi açacaksınız? Veya ofisinizi Beşiktaş'tan başka bir yere mi taşınacaksınız? Ofis eşyalarınızın paketlenip, yüklenip, taşınması için nakliye firmasına mı ihtiyacınız var? Yiğit Trans taşımacılık size "Beşiktaş ofis taşıma" konusunda hizmete hazırdır.

Eksperimiz ofisinize gelerek gerekli incelemeleri yapar. İnceleme neticesinde gerekli ambalaj malzemesi, gerekli personel sayısı tesbit edilir ve araç temini yapılır. Ofisde para kasası varsa bunun için gerekli eleman ve alet taşıma günü hazır halde olur. Taşıma günü arşiv, dolap ve diğer masaların daha seri ve hızlı şekilde monte ve demonte edilmesi için gerekli alet ve edevatlar hazır edilir. Koli ve diğer arşiv malzemeleri karışıklığa yol açmaması için numaralandırılarak taşınır. Kaliteli büro taşıma yöntemleri ile çağdaş çalışma mekânlarınızın sizleri iş kaybına uğratmadan diğer ofisinize taşır.

Ofis ve büro nakliyatı hizmeti verdiğimiz kişi ya da kuruluşların gizliliklerine ve özel bilgilerinin korunmasına özen göstermek ana faaliyet ilkelerimizin başında gelmektedir. Sizlerin beklentilerini karşılamak için dünya standartlarında ofis taşıma sistemi uygulamaktayız. Amacımız sizleri en iyi şekilde yeni çalışma ortamınıza hazır hale getirmektir.

Ofis eşyalarının taşınması tecrübe ve hassasiyet gerektirir. Birçok ofis ve büroda bulunan yüksek maliyetli elektronik cihazların taşınması uzman ekibimiz tarafından sorunsuzca yapılmaktadır.

Büro ve Ofis Taşımacılığı
Büro ve Ofis Taşımacılığı
Büro ve Ofis Taşımacılığı