Piyano taşımacılık çok özel hizmettir ve tecrübeli uzman ekip işidir. Bizim piyano taşıyıcı elemanlarımız kullandığı özel ekipmanlar: Askılı piyano taşıma sistemi, makaslı trans palet, vinç, piyano taşıma arabası kullanarak piyano taşıyoruz.

Piyano taşıma sırasında piyano özenle sarılır, ambalaj yapılır. Askı sistemleri ile piyano askıya alınır piyano sistemli emniyetli bir şekilde özel piyano taşıyıcıları ile emniyetli bir şekilde taşınır.

Piyano taşıma ve piyano nakliyat internet ortamında nerdeyse tüm tecrübesiz ev nakliye eşya taşıma şirketlerinin web sitelerinde ve ilanlarında "piyano nakliyesi yapılır", "piyano taşınır" şeklinde ibareler yer almaktadır.

Piyano taşımacılık ile hiç ilgisi olmayan, piyano nedir bilmeyen sağdan soldan temin ettiği elemanlar ile piyano taşımacılığı işi yapmakta olan tecrübesiz yeteneksiz kişilerin taşımayı yapacağı piyano taşıma işi aşırı riski olacağı aşikârdır.

Piyano taşınması sırasında uzman kişilerin taşımadığı piyanolar, mobilya hasarları, tel kopmaları, hatta rezonans tahtası çatlakları dahi meydana gelmektedir.

Piyano taşıma firmamız siz değerli müşterilerinin haklarına saygı duyar, vermiş olduğu hizmetin daima sorumluluğunu taşır.

Firmamız gözünüz gibi baktığınız çok değerli piyanonuza aynı değeri göstererek piyano taşıma sürecinde piyanonuza hiç bir zarar gelmeme garantisini vererek piyano taşımaktadır.

Duvar piyano, Kuyruklu piyano, Konsol piyano, Grand piyano, Konser piyano, Salon piyanosu, taşıma hizmetlerini sunmaktayız.

Piyano Taşıma